НОВИЙ НАБІР! Реєструйтесь на пробний урок > Хочу пробний урок
ПРО НАС - МУДРИК

ПРО НАС

Навчаємо не для школи, а для життя!

Центр раннього розвитку Оксани Тимків “Мудрик” – ідеальне середовище для гармонійного розвитку Вашої дитини! Сучасні методики викладання, кваліфіковані педагоги, затишна приємна атмосфера – це все знайдете у дитячому центрі “Мудрик”.

Ми працюємо для Вас у Івано-Франківську, Калуші, Тисмениці, Стрию і активно розвиваємо свою мережу дитячих центрів розвитку, щоб ще більше дітей по всій Україні мали можливість навчатися по нашій унікальній авторській методиці і ще більше батьків раділи від досягнень своїх діточок.

Ми поставили перед собою ціль створити мережу найкращих центрів раннього розвитку в Україні, де дітки навчатимуться з задоволенням, а батьки радітимуть від результатів.

Наші цінності

Свобода

Ми розвиваємо у  Ваших дітей дух свободи. Ми не створюємо їм обмежень та бар’єрів, а показуємо що можливо все, варто лиш тільки захотіти.

Зацікавленість

Ми ніколи не змушуємо дитину навчатися, ми пробуджуємо природну цікавість та створюємо ідеальне середовище для розвитку та навчання.

Творчість

Кожна людина, а особливо дитина, надзвичайно творча особитстість. Ми допомагаємо відкривати творчі таланти та здібності у всіх наших вихованців.

Новизна

Ми слідкуємо за найновішими дослідженнями у сфері раннього розвитку дітей, психології та фізіології людини і впроваджуємо нововведення у процес.

Завітайте до нас та переконайтесь!

Якщо вашому малюку від 1 до 3 років – заняття з раннього розвитку з елементами англійської мови саме для Вас. Якщо ж дитині 4-6 років – Вам підійдуть заняття з англійської мови та підготовки до школи. А для школярів 1-5 класів у нас найкращі в місті курси англійської мови!
Найголовніше: усі наші заняття проходять в цікавій інтерактивній формі, діти займаються творчістю, танцюють, співають і таким чином засвоюють нову інформацію легко та швидко!

ВІДГУКИ БАТЬКІВ

11111

Заповніть будь-ласка форму

×